Praca w Grecos Holiday

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt menadżerski, B2B ),
  • Rozliczenie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich,
  • Przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,
  • Sporządzenie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników.
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu pracy,
  • Nadzorowanie i wdrażanie procedur obsługi dokumentów pracowniczych,
  • Obsługa administracyjna egzekucji komorniczych zatrudnionych pracowników,
  • Sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS i US, PFRON, sprawozdań GUS,
  • Prowadzenie kontroli ZUS, US, PIP.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane w obszarze Rachunkowości i Finanse),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office w szczególności Excel,
  • Dobra znajomość programu Płatnik,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego R2Płatnik będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w siedzibie touroperatora o ugruntowanej pozycji na rynku turystyki czarterowej,
  • Pracę w młodym i kreatywnym zgranym zespole,
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji zawierających CV. Prosimy również załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”